Zwroty i reklamacje

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY PROCEDURĘ ZWROTU/WYMIANY W NASZYM SKLEPIE 

Zamówiony towar proszę przesłać na poniższy adres – jest to adres, gdzie realizowane są wymiany/zwroty naszych Klientów:

TELEAKCESORIA PAWEŁ JAROCKI

UL. KRÓTKA 5A,

95-010 STYKÓW

Proszę o umieszczenie wewnątrz przesyłki wypełnionego OŚWIADCZENIA (z załącznika) zawierającego poniższe dane:

  • Login (nick) – w przypadku dokonania pełnej rejstracji konta na stronie Teleakcesoria.com
  • Numer zamówienia podany w e-mailu po zakupie
  • Dane identyfikacyjne – Imię i Nazwisko, dokładny adres – wskazany przy zamówieniu
  • Rodzaj produktu na wymianę lub nr rachunku bankowego i bank, w którym zostało założone konto (w przypadku innego Właściciela rachunku proszę o podanie danych identyfikacyjnych)


W PRZYPADKU CHĘCI ZWROTU WYPEŁNIJ:

-> DOKUMENT ZWROTU <-


PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY PROCEDURĘ REKLAMACYJNĄ W NASZYM SKLEPIE

Prosimy o wypełnienie załączonego FORMULARZA REKLAMACYJNEGO (z załącznika) i odesłanie go wraz PLIKIEM REKLAMACYJNYM (film, obraz, zdjęcie produktu reklamowanego) na nasz adres mailowy. Jeśli wady nie można pokazać na odległość prosimy o zwrot towaru na nasz adres korespondencyjny celem weryfikacji w serwisie.


* W PRZYPADKU USZKODZENIA PODCZAS TRANSPORTU*

 Prosimy o przesłanie protokołu szkody na nasz adres mailowy do 7 dni od odbioru paczki – w dowolnej formie elektronicznej (doc, docx, jpg, pdf, bmp). Po otrzymaniu w/w dokumentów zlecamy ponowną wysyłkę towaru do 48H (nie dot. weekendów) – nie czekamy na rozpatrzenie reklamacji u przewoźnika.

 Prosimy na protokole szkody spisywanym w obecności przewoźnika o dokładne wypunktowanie wszystkich opakowań ochronnych towaru ( w zależności od towaru): – folia ochronna/ opakowanie ochronne – plastikowe opakowanie producenta/kartonik – folia bąbelkowa – koperta bąbelkowa/ karton – foliopak/koperta kurierska – naklejki „ostrożnie szkło/ dół o góra


* WADA TOWARU DAJĄCA SIĘ ZOBRAZOWAĆ*

Prosimy o wypełnienie załączonego FORMULARZA REKLAMACYJNEGO i odesłanie go wraz PLIKIEM REKLAMACYJNYM (film, obraz, zdjęcie produktu reklamowanego) na nasz adres mailowy. Plik będzie podstawą do zwrotu środków lub wymiany na nowy produkt wg Państwa wyboru.


* WADA TECHNICZNA (BRAK MOŻLIWOŚCI ZOBRAZOWANIA)*

Prosimy o wypełnienie załączonego FORMULARZA REKLAMACYJNEGO oraz zwrot towaru na nasz adres korespondencyjny celem weryfikacji w serwisie. Poniżej dane do zwrotu:

TELEAKCESORIA PAWEŁ JAROCKI

UL. KRÓTKA 5A,

95-010 STYKÓW


W ciągu 7 dni od zwrotu udzielimy informacji mailowej o podjętej decyzji odnośnie wady produktu i propozycji rozwiązania sytuacji. W przypadku wykrycia wady ponosimy wszystkie koszty poniesione przez Kupującego w toku transakcji.


W PRZYPADKU CHĘCI REKLAMACJI WYPEŁNIJ

-> DOKUMENT REKLAMACJI <-