wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » UCHWYTY DO TELEFONU » SAMOCHODOWE

SAMOCHODOWE

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Czas wysyłki

Smartfon podczas jazdy samochodem może służyć do odtwarzania muzyki, prowadzenia rozmów czy wreszcie jako system nawigacyjny. Aby używanie telefonu podczas jazdy było bezpieczne i zgodne z przepisami, musisz zaopatrzyć się w uchwyt samochodowy. Dostępnych jest kilka rodzajów uchwytów. Wybierz taki, który okaże się dla Ciebie najwygodniejszy.

Uchwyt na telefon do samochodu – postaw na wygodę i bezpieczeństwo

Każdy z dostępnych rodzajów uchwytów samochodowych gwarantuje wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania smartfonu podczas jazdy samochodem. Dobór uchwytu oprzyj o ergonomię kokpitu swojego pojazdu, a także własne preferencje.

Uchwyt samochodowy do telefonu – na co zwracamy uwagę?

O tym, czy uchwyt na telefon do samochodu będzie prawidłowo spełniał swoją funkcję, zależy jakość jego wykonania. Oferujemy uchwyty, które wykonane są z wytrzymałych materiałów, gwarantujących długą żywotność oraz wysoką stabilność. To wszystko sprawia, że smartfony przez cały czas jazdy utrzymywane są w uchwytach, nie luzują się, nie przekrzywiają i nie wypadają. Oprócz tego nasze uchwyty gwarantują również:
  • możliwość ustawienia ekranu pod różnym kątem;
  • różne rozmiary, które umożliwiają dobór uchwytu do wymiarów smartfona.

Rodzaje uchwytów samochodowych na telefon

Uchwyt samochodowy na telefon może być mocowany do różnych elementów w kokpicie. Wybierz taki, który możliwie najbardziej odpowiada Twoim indywidualnym preferencjom.
  • Uchwyt do telefonu samochodowy z przyssawką na szybę – jest łatwy w montażu, a także gwarantuje wysoką stabilność i dużą swobodę regulacji. Dużą zaletą jest niewielka odległość od szyby, co znacznie poprawia bezpieczeństwo, ponieważ kierowca może zerkać na ekran bez odrywania wzroku od drogi.
  • Uchwyty mocowane na kratce nawiewu – ich dużą zaletą jest łatwość dostępu do smartfona. Urządzenie znajduje się w zasięgu ręki, dzięki czemu nie musisz znacząco zmieniać pozycji podczas jego obsługi.
  • Uchwyty na telefon mocowane do deski rozdzielczej – ich montaż jest wygodny i szybki. Ogromną zaletą jest dowolność umiejscowienia uchwytu i smartfona.
  • Uchwyt na macie antypoślizgowej – to rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie chcą używać naklejek i przyssawek lub ryzykować uszkodzenia kratki wentylacyjnej. Matę możesz umiejscowić na dowolnym fragmencie deski rozdzielczej.
Nie warto ryzykować, że telefon leżący luzem na desce lub przy zegarach spadnie i uszkodzi się lub też wyrządzi krzywdę Tobie lub któremuś z pasażerów. Jeśli używasz smartfonu podczas jazdy, zapewnij sobie bezpieczeństwie korzystając ze sprawdzonych uchwytów.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl