O firmie

WITAMY SERDECZNIE W NASZYM SKLEPIE!

Jesteśmy firmą prowadzącą sprzedaż akcesoriów do telefonów od kilku lat – zarówno na rynku detalicznym jak i hurtowym. 

CO NAS WYRÓŻNIA?

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

Bardzo ważny jest dla nas kontakt z Tobą. To dzięki Tobie i Twojemu zadowoleniu nasz sklep może istnieć. Zapewniamy, że dokonamy najwyższych starań by wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom i satysfakcji. Proszę zapoznaj się z “zasadami naszego sklepu”, aby Twój zakup i transakcja nie budziły wątpliwości oraz były jasne, przejrzyste i satysfakcjonujące! 

DOSKONAŁA JAKOŚĆ I NISKIE CENY

Czas jaki spędziliśmy na poszukiwaniach produktu i odpowiednich dostawców zaowocował wysoką jakością produktu w rozsądnej cenie. Przy negocjowaniu przez nas cen – możemy Ci zaproponować akcesoria w dużo niższych cenach.

STAŁY KONTAKT I DOSTĘP DO ZAMÓWIENIA

Dzięki stworzonej infolinii pozostajemy w ciągłym kontakcie mailowym/telefonicznym z Tobą. Nie musisz się martwić – co, kiedy i za ile kupiłeś, bowiem nasz system informacji elektronicznej na bieżąco informuje Cię o postępie w realizacji zamówienia.

GWARANCJA i BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie nasze produkty są nowe i nieużywane. Są objęte gwarancją 12 miesięcy i posiadają wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa. Dzięki czemu masz pewność, że Twój gadżet kupujesz z pewnego źródła.

W RAZIE DODATKOWYCH PYTAŃ ZACHĘCAMY DO KONTAKTU

mobile: 600-715-713

e-mail: sklep@teleakcesoria.com