wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O FIRMIE

O FIRMIE


 

WITAMY SERDECZNIE W NASZYM SKLEPIE!


Jesteśmy firmą prowadzącą sprzedaż akcesoriów do telefonów od kilku lat - zarówno na rynku detalicznym jak i hurtowym. 
 


CO NAS WYRÓŻNIA?

 

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA
 

Bardzo ważny jest dla nas kontakt z Tobą. To dzięki Tobie i Twojemu zadowoleniu nasz sklep może istnieć. Zapewniamy, że dokonamy najwyższych starań by wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom i satysfakcji. Proszę zapoznaj się z "zasadami naszego sklepu”, aby Twój zakup i transakcja nie budziły wątpliwości oraz były jasne, przejrzyste i satysfakcjonujące! 
 

DOSKONAŁA JAKOŚĆ I NISKIE CENY
 

Czas jaki spędziliśmy na poszukiwaniach produktu i odpowiednich dostawców zaowocował wysoką jakością produktu w rozsądnej cenie. Przy negocjowaniu przez nas cen - możemy Ci zaproponować akcesoria w dużo niższych cenach.
 

STAŁY KONTAKT I DOSTĘP DO ZAMÓWIENIA
 

Dzięki stworzonej infolinii pozostajemy w ciągłym kontakcie mailowym/telefonicznym z Tobą. Nie musisz się martwić - co, kiedy i za ile kupiłeś, bowiem nasz system informacji elektronicznej na bieżąco informuje Cię o postępie w realizacji zamówienia.
 

GWARANCJA i BEZPIECZEŃSTWO
 

Wszystkie nasze produkty są nowe i nieużywane. Są objęte gwarancją 12 miesięcy i posiadają wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa. Dzięki czemu masz pewność, że Twój gadżet kupujesz z pewnego źródła.
 


W RAZIE DODATKOWYCH PYTAŃ ZACHĘCAMY DO KONTAKTU


mobile: 600-715-713


e-mail: sklep@teleakcesoria.com


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl