Wyświetlanie 1–12 z 69 wyników

Samsung to firma słynąca z najwyższej jakości oraz nowoczesnych technologii. Telefony tej marki charakteryzuje niezawodność oraz jedna z najlepszych trwałości produktów. Szanowana wśród klientów marka zdobyła szerokie zainteresowanie użytkowników smartfonów. Tak wysokiej klasy wyroby wymagają adekwatnej do ich jakości ochrony. Telefon, nawet najbardziej solidny, może zostać uszkodzony podczas użytkowania. Każdemu na pewno chociaż raz zdarzyło się upuścić telefon na podłogę, zahaczyć nim o jakiś przedmiot lub o coś nim uderzyć. Aby wypadki takie nie powodowały każdorazowo pęknięć lub zarysowań koniecznie należy zaopatrzyć się w szkło hartowane. Samsung jest smartfonem z wyższej półki, więc jego użytkownikom z pewnością będzie zależało na tym, aby zachować jego nienaganny stan jak najdłużej.

Dlaczego niezbędna jest szybka do telefonu samsung?

Wielokrotne urazy i upadki telefonu to nie tylko ryzyko pęknięć lub odprysków. Regularne i długotrwałe wstrząsy mogą, w najgorszych wypadkach, powodować nawet mikrouszkodzenia systemów znajdujących się wewnątrz telefonu. Dlatego też nasza firma przygotowała w swojej ofercie, specjalnie dedykowane dla telefonu samsung, szkło hartowane. Amortyzuje ono wszelkie, nawet najmniejsze wstrząsy, którym ulega telefon, dzięki czemu zabezpiecza przed nimi wnętrzne smartfona.

Czym powinno się cechować szkło do telefonu samsung?

Dostępne w naszej ofercie szkła hartowane do telefonu samsung posiadają przede wszystkim zwiększoną wytrzymałość. Dzięki temu nawet najgroźniej wyglądający upadek smartfona nie pozostawia żadnych widocznych śladów na ekranie telefonu. Ekran pozostaje w idealnym stanie a właściciel może odetchnąć z ulgą nie narażając się na duże koszty związane z naprawą telefonu. Ponadto specjalny system zastosowany w szkłach z naszego asortymentu, pozwala im dostosować się do kształtu telefonu, nie zaburzając w żaden sposób użytkowania telefonu. Dodatkowym atutem są dostępne w naszej bogatej ofercie szkła hartowane na obiektyw aparatu. On również może ulec zniszczeniu a w większości powszechnie dostępnych szkieł jego ochrona jest pomijana. Kolejnym aspektem jest również stopień przylegania szybki do powierzchni telefonu. Jeśli odstaje ona chociaż trochę to traci swoje funkcje protekcyjne. Dlatego też w TeleAkcesoriach znajdziesz jedynie szkła, które pozostają w 100% doklejone do ekranu na długi czas