Wyświetlanie 1–12 z 34 wyników

Iphone to jedna z najbardziej prestiżowych marek telefonów komórkowych na świecie. Firma słynie z nienagannej estetyki oraz precyzji. Ich projekty podbiły serca milionów użytkowników na całym świecie. Każdy klient marki Apple ceni sobie swój model Iphona i chciałby utrzymać go w jak najlepszej kondycji przez długi czas. Telefon jest jednak nieustannie narażony na upadki, uderzenia i inne urazy a jego delikatna konstrukcja może łatwo ulec zniszczeniu. Aby jak najlepiej chronić swój telefon koniecznie trzeba zaopatrzyć się w szkło hartowane iphone, dostępne w ofercie naszego sklepu. Najwyższa jakość materiałów, z których wykonane są nasze produkty zagwarantuje niezawodność ochrony w każdej sytuacji.

Jak ochronić swój iphone? Szkło hartowane gwarancją bezpieczeństwa.

Zarysowania oraz stłuczenia ekranu to najczęstsza przypadłość wśród użytkowników smartfonów. Rozwiązaniem zapobiegającym tego typu uszkodzeniom będzie dostępna w naszym asortymencie szybka do iphone. Jest to rodzaj dodatkowej powłoki umieszczanej na obudowie telefonu, zbudowanej ze szkła hartowanego. Dzięki zastosowaniu tej techniki, podczas upadku lub uderzenia ekran telefonu zostaje nienaruszony, ponieważ szybka przejmuje energię uderzenia. Jej  konstrukcja powoduje, że jest ona odporna na wstrząsy więc amortyzuje uderzenie, sama pozostając nie uszkodzona. Dodatkowo  zaokrąglone krawędzie szkła eliminują ryzyko powstawania odprysków. W naszej ofercie proponujemy rozwiązania dla prawie każdego modelu iphone. Szybka z naszego asortymentu charakteryzuje się wysoką trwałością co zmniejsza znacznie częstotliwość jej wymiany.

Która szybka iphone sprawdzi się najlepiej?

Do modelu iphone 6/6s najlepiej sprawdzi się nasza szybka pokrywająca cały ekran. Przylega ona ściśle do powierzchni telefonu ze względu na zastosowanie technologii full glue. Dzięki temu szkło nie odkleja się oraz nie powstają pod nim nieestetyczne pęcherze powietrza. Szkło do iphone 7+/8+ w naszej ofercie posiada warstwę oleofobową, która zapobiega powstawaniu odcisków palców, śladów po makijażu oraz smug na powierzchni szkła. Dla posiadaczy iphone X/XS oraz iphone 11 pro dedykujemy specjalne szkło hartowane iphone wzbogacone o technologię flexible nano glass. Dopasowuje się ono idealnie do kształtu telefonu, dzięki czemu staje się praktycznie niewyczuwalne i niewidoczne. To rozwiązanie mimo swojej subtelności posiada zwiększoną wytrzymałość oraz wysoką ochronę krawędzi telefonu. Jego elastyczność sprawia, że użytkowanie telefonu zaopatrzonego w ten rodzaj szkła to czysta przyjemność.