Wyświetlanie 1–12 z 59 wyników

Huawei to marka telefonów zyskująca coraz większą popularność a co za tym idzie również coraz szersze grono odbiorców. Wraz z powszechnością tych smartfonów wzrasta również zapotrzebowanie na szkło hartowane Huawei. Nasz sklep wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów zaopatrzył się więc w szeroką gamę tych produktów. Kupując nowy telefon, większość z nas na pewno nie myśli o zbliżającym się kolejnym wydatku związanym z nowym urządzeniem. Niestety w rzeczywistości podatna na urazy konstrukcja smartfonów, może spowodować taką konieczność. Można jednak tego uniknąć poprzez natychmiastowe wyposażenie nowego nabytku w szkło do telefonu Huawei. Gwarantuje to pełną ochronę przed szpecącymi pęknięciami ekranu, rysami oraz nawet całkowitym rozbiciem świeżo zakupionego urządzenia.

Przed czym chroni szybka do Huawei?

Codzienne użytkowanie telefonu w dzisiejszych czasach sprawia, że towarzyszy on nam podczas wielu codziennych czynności. Zwiększa to niestety znacząco ryzyko uszkodzeń telefonu każdego dnia. Trzymany w torebce razem z kluczami może zostać przez nie porysowany. Bardzo często zdarza się również, że wypadnie on na przykład z kieszeni lub spadnie ze stołu. W każdej takiej sytuacji ekran często pęka, pojawiają się na nim odpryski lub rysy. Wszystko to sprawia, że smartfon przestaje wyglądać jak nowy lub co gorsza, przy całkowitym rozbiciu ekranu, niezdatny do użytkowania. Specjaliści w naszej firmie zadbali o to, aby już nigdy nie przydarzyło się to naszym klientom. Szybka do telefonu Huawei obecna w asortymencie TeleAkcesoriów posiada wszelkie cechy zabezpieczające nie tylko ekran telefonu ale też całą jego konstrukcję. Ekstremalnie odporne na uderzenia szkło sprawdzi się we wszystkich wyżej wymienionych sytuacjach. Jest ono również proste w montażu i z łatwością dostosowuje się nawet do najwyższej rozdzielczości ekranu, nie psując ostrości i nie zmieniając barw.

Ile kosztuje szybka do Huawei?

Jeśli obawiasz się dodatkowych, wysokich kosztów związanych z zabezpieczeniem telefonu to nic bardziej mylnego. Nasza firma oferuje najwyższej jakości sprzęt w konkurencyjnych cenach.  Zapomnij o dużych wydatkach na naprawę telefonu, dzięki dostępnym w naszej ofercie akcesoriom zabezpieczającym. Wydatek nie przekraczający kilku lub kilkunastu złotych pozwoli uniknąć kilkukrotnie wyższych kosztów wymiany urządzenia lub jego naprawy. Nie warto ryzykować. Dlatego już dziś wejdź na naszą stronę i złóż zamówienie aby rozbity telefon nie spędzał snu z powiek.