Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Słuchawki bezprzewodowe to nie nowość, kierowcy już do dobrych kilku lat stosują słuchawki na Bluetooth, dzięki którym mogą bezpiecznie prowadzić rozmowy podczas prowadzenia samochodu. W nowych modelach smartfonów producenci coraz częściej rezygnują z gniazda słuchawkowego 3,5 mm. Oznacza to, że jeśli chcesz słuchać muzyki ze swojego telefony, musisz użyć przejściówki na USB lub, co zdecydowanie polecamy, zdecydować się na bezprzewodowe słuchawki.

Słuchawki Bluetooth – popularne wśród kierowców

Jak często zdarza Ci się odebrać telefon w czasie prowadzenia samochodu lub też nie odebrać ważnego połączenia, by nie narażać siebie i innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo? Zdecyduj się na bezprzewodową słuchawkę, podobnie jak zrobiły przed Tobą tysiące osób, które chcą bezpiecznie rozmawiać podczas jazdy samochodem. Niewielka słuchawka zagwarantuje Tobie i Twojemu rozmówcy wysoką jakość sygnału. Dzięki małemu rozmiarowi oraz ergonomicznemu kształtowi nie będą przeszkadzać Ci nawet podczas wielogodzinnego noszenia na uchu.

Słuchawki bezprzewodowe do biegania

Zapewne jak każdy, kto biega, nie wyobrażasz sobie treningu bez motywującej muzyki. Kabel słuchawkowy, który ciągnął się od kieszeni aż po szyję, zawsze był utrapieniem podczas biegania i powodował wyraźny dyskomfort. Na szczęście u nas znajdziesz najlepsze słuchawki bezprzewodowe, które w żaden sposób nie będą przeszkadzać Ci w treningu. Obie słuchawki połączone są ze sobą kabelkiem, co niesie ze sobą dwie zasadnicze korzyści:

  • kiedy jedna słuchawka wypadnie Ci z ucha, na pewno jej nie zgubisz;
  • dzięki temu możliwe jest zastosowanie pilota z mikrofonem, co sprawia, że bez przeszkód możesz prowadzić rozmowy

.Nie martw się o rozładowane słuchawki

W naszej ofercie znajdziesz również słuchawki douszne bezprzewodowe, które w zestawie posiadają pudełko, pełniące jednocześnie funkcję powerbanku. Zatem kiedy ich nie używasz, ładują się. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz cieszyć się muzyką lub rozmowami przez cały czas, kiedy jesteś poza domem lub nie chcesz przeszkadzać innym.