Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Okablowanie jest nieodłącznym elementem urządzeń, których używamy na co dzień. Bez nich w końcu nie naładujemy naszego smartfona, który ułatwia nasze życie na każdym kroku.

Jednak wykorzystywane w nich technologie, jak i sama konstrukcja zmieniała się przez lata. Najciekawszym ich rodzajem są kable magnetyczne. Ich końcówka jest wyciągana i utrzymuje się za pomocą silnych magnesów. To bardzo proste, lecz bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które daje sporo możliwości.

 

Kabel magnetyczny – co oferuje?

Kable magnetyczne pomimo swojej prostoty są naprawdę uniwersalne i posiadają wiele zalet. Odłączaną końcówkę możemy podpiąć do naszego urządzenia na stałe. Dzięki temu unikniemy zarysowań i uszkodzeń przy gnieździe, spowodowanych codziennym podłączaniem i odłączeniem kabla ładowarki.

Sprawdzą się one doskonale podczas wszelkich podróży, a nawet przy zwykłym wyjściu z domu czy mieszkania. Aby naładować dowolne urządzenie za jego pomocą wystarczy nam jeden przewód, który będzie uniwersalny dla każdego z nich. Zaoszczędzi nam to miejsce i ułatwi proces pakowania się.

Obsłużymy go także z łatwością jedną ręką. Wystarczy zbliżyć końcówkę przewodu do gniazda, w którym znajduje się wtyk, aby rozpocząć ładowanie. Będzie to znacznym ułatwieniem np. dla kierowców, zwiększając ich bezpieczeństwo w trakcie prowadzenia pojazdu.

Dodatkowo możemy dokupić do naszego modelu wymienne końcówki, za sprawą których będziemy mieli pod ręką odpowiedni wtyk, do dowolnego urządzenia. Lecz zamiast dokupowania możemy zaopatrzyć się odrazu w cały zestaw. Pomogą nam w tym kable magnetyczne 3w1.

 

Wszystko w jednym miejscu – kabel magnetyczny 3w1

Gdy posiadamy wiele urządzeń jak np. telefony, tablety lub chcemy mieć możliwość podłączenia dowolnego modelu, to kabel magnetyczny 3w1 będzie strzałem w dziesiątkę. Posiada on 3 najpopularniejsze modele wtyków, zazwyczaj są to kable magnetyczne USB C, micro USB i lightning, wraz z funkcją szybkiego ładowania.

Pozwala to dla przykładu naładować Iphone, a zaraz po nim podłączyć jednym kablem tablet od Samsunga. Znacznie ułatwia to ładowanie urządzeń i zwiększa ich bezpieczeństwo. Część z nich posiada także diodę, która informuje nas o procesie ładowania.

 

Kabel magnetyczny do telefonu – cena

Choć kable magnetyczne brzmią jak bardzo ekstrawaganckie i drogie akcesorium, to znajdziemy je w bardzo przystępnych cenach. Podstawowe modele posiadające jedynie jeden wtyk znajdziemy już za około 25-27 złotych, zaś kabel magnetyczny 3w1 za 35-37 złotych. To niewielka kwota, patrząc na możliwości i funkcjonalność jaką one oferują. Polecamy je każdemu z was. Raz użyte zostaną nieodłączną częścią waszych urządzeń.