Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Xiaomi to firma, która zyskała bardzo duży rozgłos w krótkim czasie. Za bardzo atrakcyjną cenę oferują smartfony z potężnymi podzespołami. W ich kategorii cenowej zazwyczaj ciężko szukać lepszych telefonów. Seria Redmi stała się tak popularna, że została sub-marką Xiaomi. Są to dość budżetowe urządzenia, w których wnętrzu kryją się bezkonkurencyjne procesory. Jednym z najczęściej wybieranych modeli jest Xiaomi Redmi Note 7 i 7 pro. Jednak jak każdy telefon potrzebuje zabezpieczenia, aby zachować idealny wygląd. Pomogą nam w tym etui, które doskonale osłonią plecki naszych telefonów, a nawet wyświetlacze.

Jakie etui na Xiaomi Redmi Note 7 / 7 Pro chroni najlepiej?

Przy zakupie case najczęściej wybór pada na silikonowe nakładki. Łączą one minimalistyczny design z bardzo dobrą ochroną. Kosztują niewiele, a dla mniej wymagających w zupełności wystarczą.

Jednak gdy zależy nam na pełnym bezpieczeństwie telefonu powinniśmy sięgnąć po pancerne etui na Xiaomi Redmi Note 7 / 7 Pro. Wśród nich znajdą się nakładki armor i carbon case. Tworzone z myślą o upadkach i uszkodzeniach, przed którymi doskonale zabezpieczają. Materiały, które zostały użyte do ich produkcji cechują się zwiększoną odpornością na otarcia i uderzenia, doskonale amortyzują, a do tego świetnie wyglądają.

Jeśli zaś ochrona plecków nam nie wystarcza, to idealnym rozwiązaniem będą kabury i pokrowce tzw. etui z klapką. Xiaomi Redmi Note 7 / 7 Pro posiada ekran 6,30 “, na którym nikt nie chciałby zauważyć “pajęczynki”. Kabury chronią przed tym, a przy okazji pozwalają na użycie ich jako stojak przy oglądaniu filmów. Jest to idealne rozwiązanie pomiędzy pancernym etui na Redmi Note 7, a podstawową silikonową nakładką.

Ile kosztuje case – Xiaomi Redmi Note 7 / 7 Pro

W porównaniu do kosztów samego smartfona lub jego naprawy, to etui są naprawdę tanie. Większość z nich wacha się w okolicach 20 złotych, lecz nie przekroczymy więcej niż 30. W tej cenie dostaniemy wytrzymałe i doskonale wyglądające etui na Xiaomi Redmi Note 7 / 7 Pro. Jeśli to wciąż zbyt wiele, to najtańsze modele znajdziemy już od 14 zł, które w zupełności wystarczą jako podstawowa ochrona.