Wyświetlanie 1–12 z 138 wyników

Etui Xiaomi – technologiczna innowacja

Xiaomi to szybko rozwijająca się firma, której produkty technologicznie są bardzo zaawansowane. Tak cenne urządzenia zasługują na najlepszej jakości akcesoria. Nic więc dziwnego, że i one przechodzą ciągłe zmiany i ulepszenia, aby dorównać sprzętowi, któremu mają służyć. Nie zapomina o tym również nasza firmę, dlatego pilnujemy aby każdy pokrowiec na Xiaomi dostępny w naszej ofercie sprostał innowacyjnością telefonom, którym jest dedykowany. Nowoczesne etui do Xiaomi zbudowane jest z aluminium, szkła hartowanego oraz magnesów. Aluminium sprawia, że etui Xiaomi pochłania drgania i wstrząsy. Dzięki temu Twoje urządzenie jest maksymalnie chronione nawet przed najmniejszym narażeniem na usterkę. Pamiętając o swoich klientach zadbaliśmy o to abyś mógł znaleźć ten właśnie produkt w naszym sklepie. Magnesy mają za zadanie zabezpieczyć telefon przed niespodziewanym wysunięciem się z etui, co jeszcze bardziej zwiększa skuteczność ochrony. Natomiast użycie szkła hartowanego z tyłu obudowy umożliwia ładowanie indukcyjne urządzenia. Chcemy dorównać poprzeczce postawionej przez naszych klientów, dlatego dbamy aby tak innowacyjnych produktów nigdy nie zabrakło w naszym wyposażeniu.

Dla fanów Xiaomi. Etui gotowe na wszystko

To, że nasze telefony cały czas ulegają zarysowaniom, pęknięciom i tym podobnym to chyba wcale nikogo nie powinno dziwić. Jako, że współcześnie wszyscy jesteśmy mocno przywiązani do swoich smartfonów, nic dziwnego, że próbujemy je jak najdłużej utrzymać w najlepszej kondycji. Oczywiście, każdy z nas jest już pewnie posiadaczem jakiegoś etui na telefon. Pytanie tylko, czy jest ono wystarczająco dobre aby uchronić nasze urządzeniem przed wszelkimi rysami, zadrapaniami oraz stłuczeniami? Jeżeli nie jesteś tego pewien w przypadku swojego case’a to dobrze trafiłeś. W TeleAkcesoriach znajdziesz tylko takie etui na swojego Xiaomi, które dadzą ci całkowitą gwarancję ochrony. Ich specjalna konstrukcja amortyzuje wszelkiego rodzaju upadki. Wyposażone w system Anti Shock sprostają nawet najbardziej ekstremalnym wstrząsom i uderzeniom. Te świetne rozwiązania, oferuje, na wyciągnięcie ręki nasz sklep.

Case Xiaomi niezawodny w kwestii gustu

Każdy chce aby jego telefon wyglądał dobrze i schludnie. W dzisiejszych czasach stał się on niemalże wizytówką. Sam model telefonu tego nie zagwarantuje, ponieważ jaki by nie był ładny, aby nie uległ zniszczeniu w ciągu jednego dnia, musi mieć na sobie obudowę ochronną. Dlatego tak naprawdę cały wygląd telefonu spoczywa na etui, jaki do niego dobierzemy. Zdajemy sobie z tego sprawę w naszym sklepie, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby w naszym asortymencie znalazły się jedynie gustowne, eleganckie modele etui z klasą. Case na Xiaomi z naszej oferty zawsze będzie wizytówką szyku i klasy. Wybierając coś z naszej kolekcji etui do Xiaomi, zawsze będziesz mieć gwarancje dobrego stylu.