Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wodoodporne etui na telefon to rzecz niezbędna na wakacjach, podczas weekendowych wyjazdów, a także w czasie aktywnego spędzania czasu. Telefon jest wtedy często narażony na kontakt z wodą, a nawet na niespodziewaną kąpiel w basenie czy morzu. Dlatego każdy powinien pomyśleć o jego dodatkowej ochronie, szczególnie, kiedy smartfon był drogi.

Po co Ci wodoodporne etui?

Koniec z zostawianiem telefonu w hotelowym pokoju oraz ciągłym niepokojem o to, że wpadnie do wody podczas letniej zabawy. Wodoodporny pokrowiec na telefon pozwoli Ci do woli oddawać się wakacyjnym rozrywkom. Od teraz możesz bezpiecznie zabrać swój telefon na spływ pontonowy lub na plażę, ponieważ wodoodporny case chroni Twój telefon również przed drobinami pyłu i piasku. Twój telefon jest narażony na kontakt z wodą nie tylko podczas wypoczynku nad morzem lub jeziorem. Wystarczy, że podczas biegania lub jazdy na rowerze złapie Cię deszcz, a kieszonka, w której trzymasz telefon przemoknie, by urządzenie uległo awarii.

Chroń nie tylko telefon

Wybierz taki pokrowiec wodoszczelny na telefon, który posiada również miejsce na pieniądze i dokumenty. W takiej sytuacji nie musisz nosić ze sobą portfela, a wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy przechowasz bezpiecznie w etui na smartfon.

Etui wodoszczelne na telefon – rób zdjęcia i nagrywaj filmy pod wodą

Jeśli włożysz swój telefon w etui wodoszczelne, woda nie dostanie się do środka, nawet gdy telefon wpadnie do wody. Co więcej takie case’y wykonane są z materiału przewodzącego dotyk, dzięki czemu możesz używać telefonu bez żadnych ograniczeń. Etui wodoszczelne na telefon pozwoli Ci nagrywać filmy i robić zdjęcia podczas nurkowania. Takie zapierające dech w piersiach obrazy będą znakomitą pamiątką z wakacji.

W jaki sposób woda może zniszczyć Twój telefon?

Jeśli do wnętrza Twojego smartfona dostanie się woda, największym ryzykiem jest oczywiście spięcie prądu krążącego po obwodachs scalonych. Woda może powodować również powstawanie korozji na płycie głównej lub innych podzespołach. Ryzyko uszkodzenia wzrasta w kontakcie z wodą słoną, która ma bardziej destrukcyjne działanie na urządzenia elektroniczne. Pamiętaj o tym, że nawet jeśli Twój telefon jest wodoodporny, nie oznacza to, że jest wodoszczelny. Wodoodporny smartfon jest zabezpieczony przed przesiąkaniem wody do środka. Wciąż posiada jednak wiele otworów, przez które może ona dostać się do środka. Są to między innymi gniazdo słuchawkowe, mikrofon czy port USB.