Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Firma Samsung stoi od lat na czele urządzeń mobilnych. Ich seria “Galaxy” składa się z telefonów najwyższej jakości. Z każdym kolejnym modelem fani coraz bardziej oczekują na premierę następcy. Jednym z przełomowych smartfonów tej serii jest Samsung Galaxy S10. Jego potężne wnętrze i możliwości technologiczne pozwoliły postawić wysoką poprzeczkę dla konkurencji.

Jednak osoby decydujące się na zakup tego topowego modelu muszą w pierwszej kolejności zadbać o jego bezpieczeństwo. Aby tego dokonać powinniśmy zakupić etui do Samsunga s10, który ochroni go przed upadkami i niechcianymi obiciami.

Etui Samsung Galaxy s10 – materiały i wykonanie

Choć wybór etui wydaje się prosty, to możemy je znaleźć w naprawdę wielu wariantach. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę, na materiał z jakiego wykonany jest case. Samsung s10 jest sam w sobie bardzo wytrzymały, jednak dodatkowa powierzchnia ochronna pozwoli uniknąć zarysowań i obić. Materiałami, które dobrze amortyzują upadki są m.in.:

  • Silikon
  • Guma
  • TPU
  • Metal
  • Carbon
  • Plastik – w grubszych, wzmocnionych warstwach
  • Skóra
  • Drewno

To tylko niektóre materiały wykorzystywane do budowy etui. Odpowiednia konstrukcja i dbałość o szczegóły, to podstawa dobrze wykonanego casu, który będzie nam służył przez lata.

Samsung S10 – case, który przetrwa wszystko

Pancerne etui, to potoczna nazwa na nakładki skonstruowane, aby wytrzymać możliwie jak najwięcej. Dobrym przykładem są nakładki carbon i armor case na Samsunga s10. Ich design doskonale sprawdzi się, do dopełnienia naszego ubioru, a konstrukcja pozwoli pochłonąć mocne wstrząsy i upadki. Materiały jakimi zostały pokryte są przyjemne w dotyku, a wewnętrzna strona etui doskonale odprowadza ciepło. Zapobiega to przegrzewaniu się urządzenia. Modele te posiadają podwyższone ranty, które nachodzą na brzegi ekranu, tworząc dodatkową ochronę dla wyświetlacza.

Cena etui – Samsung S10

Koszt zakupu etui nie jest wysoki, przez co każdy może sobie na nie pozwolić. Ich ceny wahają się od 13 – 14 złotych za najtańsze, przezroczyste nakładki, do okolic 30 zł. Jednak za tą kwotę dostaniemy wysokiej jakości case do S10, który doskonale ochroni nasze urządzenie. W połączeniu ze szkłem hartowanym otrzymamy pełne zabezpieczenie smartfona, któremu nie straszne będą upadki i otarcia.