Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników

Samsung wraz ze swoją serią “A” podbił rynek nisko budżetowych telefonów. Smartfony z tej linii wybijają się na tle konkurencji swoimi niezawodnymi podzespołami, za naprawdę niską kwotę. Samsung A40, to jeden z produktów tej serii, w którego wnętrzu znajdziemy m. in. procesor Exynos 7904, baterię 3100 mAh oraz matrycę Super Amoled, doskonale oddającą kolory i barwę wyświetlanego obrazu. Zadebiutował w 2019 roku i już na starcie skradł serca fanów marki. Za kwotę około 800 złotych otrzymaliśmy urządzenie, sprostające oczekiwania mniej wymagających użytkowników, lecz nawet bardziej wybredni znaleźli w nim, to czego szukali.

Kupując taki telefon, w pierwszej kolejności musimy zadbać o jego ochronę. Najważniejszym z nich jest etui na Samsunga A40. W końcu nikt nie chciałby zarysować lub obić nowe urządzenie. Co powinniśmy jednak wiedzieć przed zakupem dodatkowego zabezpieczenia?

Samsung A40 – etui to podstawa

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że bez porządnego case na A40 jest on podatny na wiele uszkodzeń. Upadek z blatu, wyślizgnięcie się telefonu z dłoni czy po prostu przypadkowe upuszczenie go może przynieść wiele szkód.

Szukając odpowiedniego etui na Samsung A40 w pierwszej kolejności musimy zdecydować jakiego modelu potrzebujemy:

  • Nakładki
  • Kabury / etui z klapką
  • Pokrowca
  • “Pancernego” case
  • Hybrydy

To tylko część z nich, jednak wymieniliśmy najważniejsze rodzaje, które możemy spotkać wszędzie. Drugim pytaniem, na które musimy odpowiedzieć jest materiał, z jakiego wykonany będzie case do Samsunga A40.

Jest ich naprawdę wiele, ale przede wszystkim wykorzystuje się silikon, TPU, metal, tworzywa sztuczne, gumę, PC i mieszanki wymienionych materiałów. Muszą one przede wszystkim posiadać właściwości amortyzujące oraz zapobiegać przetarciom i zarysowaniom.

Doskonałe uzupełnienie garderoby – etui Samsung A40

Jeśli wygląd jest dla nas równie ważny, to doskonale sprawdzą się ozdobne case na Samsunga A40.

Kabury shining book oraz nakładki shining case są połączeniem doskonale zaprojektowanego etui, z oryginalnym designem. Zostały pokryte błyszczącym pyłkiem w połączeniu z połyskującym materiałem. Dzięki temu idealnie spiszą się jako etui na Samsung A40 dla kobiet. Mogą zostać także dobranym prezentem, który będzie się sprawdzał przez długie lata. Ich ceny to około 20-25 złotych, dzięki czemu za niską opłatą sprawimy wyjątkowy case dla drugiej połówki, siostry, znajomej, mamy i nie tylko.

Dla męskiej części odbiorców idealnym produktem będa nakładki matt i armor case. Łączą one wyjątkową wytrzymałość, z ciemnym i eleganckim wyglądem. Nie rzucają się mocno w oczy, lecz zmieniają naszego smartfona w doskonale dobrany dodatek do garderoby. Przy okazji ich cena jest naprawdę niska. Znajdziemy je od 17 złotych – za tańszą wersję matową. Zaś za pancerny armor case zapłacimy 24 złote, co jest naprawdę niską kwotą, za tak dużą ochronę urządzenia.