Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Kupując telefon, musimy zadbać o jego nieskazitelny wygląd, aby mógł on cieszyć oko przy codziennym użytkowaniu. Nikt nie lubi oglądać zarysowań na tyle obudowy, a tym bardziej obić, które często są dość uciążliwie. W pierwszej kolejności należy więc zaopatrzyć się w etui, które zabezpieczy telefon, a przy okazji może nadać mu niepowtarzalnego charakteru i wyglądu.

Wybieramy etui na Samsung A10 / M10

Seria Galaxy A doskonale wpasowała się w telefony niskobudżetowe, oferując swoim użytkownikom idealnie dobrane podzespoły. Choć A10 zostało wypuszczone na rynek w 1 kwartale 2019 roku, to wciąż jest chętnie wybierany, szczególnie gdy szukamy dobrego i sprawdzonego smartfona do codziennego użytku.

Od razu po jego zakupie powinniśmy zdecydować się na odpowiednie etui. Samsung A10 posiada minimalistyczny wygląd, który część z nas chciałaby zachować. Do tego sprawdzą się transparentne nakładki, które wykonywane są przeważnie z gumy, silikonu i TPU. Ich konstrukcja świetnie pochłania wstrząsy i uderzenia. Dzięki niewielkiej grubości pozostają praktycznie nie wyczuwalne i nie rzucają się w oczy. Pozwala to cieszyć się z wyglądu urządzenia, przy zastosowaniu odpowiedniej ochrony, która zabezpieczy plecki uderzenia przez obiciami i zarysowaniami.

Jeśli zaś chcemy dodatkowo chronić nasz wyświetlacz za pomocą etui na telefon Samsung A10 / M10, to powinniśmy sprawdzić co oferują kabury. Posiadają one klapkę, która osłania nasz ekran, a w jej wnętrzu znajdziemy małe kieszonki pozwalające na schowanie drobnych przedmiotów. Użyty przy ich tworzeniu materiał jest estetyczny i przyjemny w dotyku. Doskonale sprawdzi się przy pracy fizycznej, jaki i w momentach gdy nasz smartfon jest podatny na uszkodzenia i zabrudzenia.

Najciekawszym, a zarazem najbardziej złożonym etui do Samsunga A10 / M10 są magnetyczne modele, które zostały zaprojektowane, aby w pełni chronić nasze urządzenie. Jest to połączenie szkła hartowanego z case na Samsung A10. Nowoczesne wykonanie z niezwykle solidnych i trwałych materiałów zapewnia pełne bezpieczeństwo smartfona, a przezroczysty tył i przód nie wpływa znacząco na jego design. Dzięki niezwykle mocnym magnesom nie będziesz musiał martwić się o przypadkowe wysunięcie się telefonu z obudowy. Wszystkie wycięcia na otwory funkcyjne oraz przyciski zostały wykonane z najwyższą troską o szczegóły, przez co nie wpłynie on na użytkowanie telefonu.

Cena case na Samsung Galaxy A10 / M10

Koszt zakupu etui do Samsung Galaxy A10 / M10 nie jest wygórowany, przez co każdy z nas może sobie na nie pozwolić. Sprawia to, że pozostaje on pierwszym wyborem, zaraz po kupnie smartfona.

Najtańsze nakładki znajdziemy już od 13.99 zł, a ich “pancerne” wiąże się z dopłatą zaledwie około 9 złotych.
Kabury do tego modelu wahają się w kwocie 20 zł, oferując naprawdę wiele.

Najdroższym, ale także najlepszym rozwiązaniem są magnetyczne etui na Samsunga A10 / M10. Jest to wydatek rzędu 30 złotych, który zwraca się momentalnie, za sprawą swojej unikalnej konstrukcji, zabezpieczającej w pełni urządzenie.