Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników

Iphone, to unikalne telefony, które swoją cenę wynagradzają funkcjonalnością i możliwościami. Nie bez powodu Apple został jedną z największych firm świata. Ich oryginalna nakładka IOS daje fanom marki, to czego nie spotkamy nigdzie indziej. Dodatkowo synchronizacja między urządzeniami została perfekcyjnie zaimplementowana. Jest to niezwykle przydatne podczas pracy między platformowej.

Wciąż jednymi z najczęściej wybieranych modeli są Iphone 7, 8 oraz SE 2020. Zyskały one duże zainteresowanie wśród fanów marki, które nie maleje, aż do dziś.

Jednak każde urządzenie powinno być zabezpieczone przed uszkodzeniem. Koszty ochrony wyświetlacza i plecków, są naprawdę niewielkie w porównaniu do naprawy. Tutaj z pomocą przychodzą etui na Iphone 7, 8, SE 2020.

Jakie etui na iphone 7, 8 oraz SE 2020 wybrać?

Choć te smartfony różnią się od siebie możliwościami, to każde z nich powinniśmy traktować na równi podczas wyboru etui. W końcu nikt nie chce obitych plecków lub uszkodzonych rantów.

Najchętniej wybierany case na Iphone 7, 8, SE 2020, to silikonowa nakładka. Prosta, dobrze wyglądająca, a przy tym wciąż doskonale chroniąca nasze urządzenie. Osoby stawiające na to etui do Iphone cenią sobie niski koszt zakupu oraz ich prostotę.

Kolejnym rodzajem są pokrowce oraz kabury. Niezwykle funkcjonalne i zabezpieczające ekran naszego Iphona, za pomocą klapki. Pozwala to na pełną ochronę smartfona przed otarciami, upadkami i obiciami.

Znaleźliśmy także coś dla osób, które bezpieczeństwo stawiają ponad wszystko. Armor lub carbon case na iphone 7, 8, SE 2020 są stworzone z bardzo wytrzymałych materiałów. Ich możliwości będą nieocenione podczas wszelkich upadków, które dotkną nasz telefon.

Najciekawszych z nich jest etui magnetyczne. To połączenie szkła hartowanego z etui, chroniące całkowicie nasz telefon. Jest w pełni przezroczyste, przez co Iphone nie straci swojego unikalnego designu. Doskonały wybór, gdy chcemy mieć wszystko za jednym razem i zabezpieczyć naszego smartfona na najwyższym poziomie.