Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników

Iphone 6 i 6s mają już swoje lata, lecz nadal są chętnie wybierane. Koszt używanego urządzenia jest naprawdę niski, co przełożyło się na jego długożywotność. Dodatkowo firma Apple dostarcza aktualizacje i zabezpieczenia do swoich smartfonów długo po premierze. Pozwala to na ciągłe korzystanie z ich telefonów bez większych problemów.
Jednak nikt nie chce, aby uszkodzenia zmniejszyły jego żywotność. Z pomocą przychodzą etui na iphone 6s i 6.

Niezawodna ochrona – jakie etui na iphone 6, 6s?

Na początek należy zastanowić się, czy zwykła silikonowa nakładka nam wystarczy. Posiadają one żywe kolory, bądź dobrze prezentujące się wzory. Chronią plecki naszego smartfona, lecz nie pozwalają na zabezpieczenie jego przodu. Jeśli właśnie tego oczekujemy od etui na Iphone 6, 6s, to wybór powinien paść na pokrowiec lub kaburę.
Ich zamykana klapka pozwala osłonić ekran, a dodatkowo umieścić w jej kieszonkach drobne rzeczy.

Jednak gdy szukamy czegoś prostszego możemy rozważyć carbon lub armor case na iphone 6 i 6s. Są to naprawdę wytrzymałe etui, wykonane z solidnych materiałów. Ich nie zwykła odpornośc na upadki i przetarcia pozwoli uniknąć wszelkich uszkodzeń.

Jeśli zaś stawiamy głównie na wygląd, to doskonale sprawdzą się shining case Iphone, szczególnie dla kobiet. Zostały ozdobione mieniącymi się drobinkami błyszczącego proszku. Przyciągają uwagę, nie tracąc przy tym na bezpieczeństwie telefonu.

Ile kosztuje case – iphone 6, 6s

Ceny samego etui nie są wygórowane, dzięki czemu każdy może sobie na nie pozwolić.
Oscylują w okolicach 20-30 złotych, a najtańsze wersje znajdziemy już od 13 zł. To naprawdę niewiele, w porównaniu do naprawy uszkodzeń. Każdy z nas powinien go posiadać i zakupić wraz z urządzeniem, aby było chronione od samego początku