Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Huawei jest jednym z największych producentów urządzeń telekomunikacyjnych. Tworzą unikalne smartfony o wyjątkowo mocnych podzespołach. Od lat konkurują z największymi firmami świata, wciąż pokazująć wysokie stanowisko pod względem technologicznym. Jednym z najlepszych smartfonów tej firmy jest Huawei P30 Lite, który wciąż pozostaje na topowej pozycji. Choć jest to naprawdę dobry telefon, to należy zadbać o jego bezpieczeństwo. Pomogą nam w tym etui na Huawei P30 lite.

Jaki wybrać case – Huawei P30 Lite

Wybierając etui powinniśmy skupić się na jego głównych zaletach – odporności, wytrzymałości oraz funkcjonalności. Na początek warto wspomnieć o etui z klapką. Huawei P30 Lite posiada spory ekran, który doskonale ochronią kabury i pokrowce. Dzięki nim nasz telefon jest w pełni zabezpieczony, a ukryte wewnątrz kieszonki pozwolą przechować drobne rzeczy. Dostępne są w wielu opcjach kolorystycznych, także w wersji dla pań. Shining book to połączenie kabury z mieniącym się drobnym proszkiem. Zmieni on naszego smartfona w wyjątkowo wyglądający i dopasowany element garderoby.

Skoro o bezpieczeństwie mowa, to nie może obyć się bez armor i carbon case na Huawei P30 Lite. Pancerne etui powstrzyma przed uszkodzeniem smartfona i doda elegancki design. Wykonane zostały z bardzo wytrzymałych materiałów, które doskonale zabezpieczają telefon.

Etui magnetyczne na Huawei P30 Lite, to kolejna forma ochrony. Jest to połączenie szkła hartowanego z casem. Całość łączy się za pomocą silnych magnesów, a dzięki przeźroczystości nie zmienia on mocno wyglądu telefonu. Zaspokoi on wymagania nawet najbardziej wymagających osób.

Ile kosztuje etui do Huawei P30 Lite?

Zakupu etui dokonujemy zazwyczaj na samym początku i pozostaje ono z nami na wiele lat. Dlatego też powinniśmy upewnić się, czy dany model będzie nam pasować. Ich koszt jest naprawdę niski, a znacznie zwiększają bezpieczeństwo. Czyni to etui na Huawei P30 Lite najważniejszym elementem smartfona. W okolicy 30 złotych dostaniemy naprawdę solidny case, z wyjątkowym designem. Jeśli zaś stawiamy na minimalizm, to już od 14 złotych możemy kupić podstawowe modele etui.