Wyświetlanie 1–12 z 930 wyników

Etui, znane także jako case na telefon, jest bardzo praktycznym gadżetem dla naszego smartfona. Sprawdza się ono nie tylko, jako element ochronny, ale także (a dla niektórych przede wszystkim) odpowiednio dobrana kabura może poprawić wizualne aspekty Naszego smartfona.

Na rynku mamy obecnie ogromny wybór różnego rodzaju etui na telefon – zaczynając od popularnych silikonowych case’ów, przez skórzane kabury, aż do etui wykonywanych na zamówienie.

Etui na telefon – zastosowanie

Ceny smartfonów rosną coraz bardziej i nic nie wskazuje na to, aby trend ten miał ulec zmianie. Właśnie dlatego zabezpieczenie telefonu jest dla wielu osób priorytetem – produktem pierwszego wyboru najczęściej pada szkło hartowane ewentualnie folia ochronna, natomiast jeśli posiadamy już te akcesoria kolejnym krokiem jest wybór praktycznego case’a na telefon.

Odpowiednio dobrany pokrowiec sprawdzi się nie tylko, jako praktyczna ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jest to także doskonałe wsparcie np. dla osób aktywnych fizycznie. Pokrowiec na telefon do biegania jest najlepszym przyjacielem zapalonych sportowców – nie tylko amatorów.

Częstym powodem awarii Naszych smartfonów jest ich zalanie. Jeśli chcesz się tego ustrzec Twoim przyjacielem zostanie wodoodporne etui na telefon, które łączy praktyczne zastosowanie z modnym designem.

Czy wiesz, że…?

Japoński producent Strapya World przygotował wyjątkowy gadżet – etui na telefon, do którego przytwierdzona jest… ludzka dłoń, wyglądem zbliżoną do popularnej postaci z filmu “Rodzina Adamsów” – Rączki.

Etui na telefon – rodzaje

Na rynku gadżetów do smarfonów możemy znaleźć wiele różnego rodzaju kabur czy obudów. Bardzo popularne obecnie są silikonowe nakładki na telefon, które całkiem nieźle zabezpieczają tył telefonu, natomiast podczas upadku na ekran nie chronią należycie przed pęknięciami czy “pajączkami”.

Podobnym rodzajem kabur są popularne “wsuwki”, które powinny przypaść do gustu przede wszystkim tym, którzy chcą modyfikować estetyczne wartości telefonu w najmniejszym możliwym stopniu. Mówiąc wprost – jeśli smartfon, który posiadasz jest po prostu ładny i nie chcesz, aby etui na telefon zmieniło jego wygląd – będzie to dobry wybór.

Jeśli chcemy, aby nasz telefon był bezpieczniejszy warto zwrócić uwagę na etui z klapką. Zabezpiecza ona zarówno tył, jak i przód Naszego smartfona, natomiast tylko i wyłącznie zakładając, że klapka podczas upadku nie otworzy się. Tego niestety nie może zapewnić nawet magnez, często stosowany w przypadku case’a z klapką.

Bardzo dobrym zabezpieczeniem jest natomiast etui magnetyczne, które dzięki zastosowaniu specjalnego stopu aluminium absorbuje wstrząsy oraz drgania. Jest także wykonane w nowoczesnej stylistyce, więc przypadnie do gustu użytkownikom lubiącym taki właśnie design.

Etui na telefon – producenci

Etui na telefony oprócz materiału oraz designu różnią się przede wszystkim kształtem oraz wielkością w zależności od tego, do jakiego modelu telefonu zostały wyprodukowane. W naszej ofercie znajdziesz pokrowce najpopularniejszych producentów, możemy zaproponować Ci:

W każdej z tych kategorii znajdziesz kabury dostosowane do poszczególnych modeli, co oznacza, że posiadają odpowiednie wycięcia funkcyjne np. na gniazdo ładowarki, aparat czy głośniki. Większość z nich ma także specjalnie wyprodukowane nakładki na przyciski.