Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Smartfon podczas jazdy samochodem może służyć do odtwarzania muzyki, prowadzenia rozmów czy wreszcie jako system nawigacyjny. Aby używanie telefonu podczas jazdy było bezpieczne i zgodne z przepisami, musisz zaopatrzyć się w uchwyt samochodowy. Dostępnych jest kilka rodzajów uchwytów. Wybierz taki, który okaże się dla Ciebie najwygodniejszy.

Uchwyt na telefon do samochodu – postaw na wygodę i bezpieczeństwo

Każdy z dostępnych rodzajów uchwytów samochodowych gwarantuje wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania smartfonu podczas jazdy samochodem. Dobór uchwytu oprzyj o ergonomię kokpitu swojego pojazdu, a także własne preferencje.

Uchwyt samochodowy do telefonu – na co zwracamy uwagę?

O tym, czy uchwyt na telefon do samochodu będzie prawidłowo spełniał swoją funkcję, zależy jakość jego wykonania. Oferujemy uchwyty, które wykonane są z wytrzymałych materiałów, gwarantujących długą żywotność oraz wysoką stabilność. To wszystko sprawia, że smartfony przez cały czas jazdy utrzymywane są w uchwytach, nie luzują się, nie przekrzywiają i nie wypadają. Oprócz tego nasze uchwyty gwarantują również:

  • możliwość ustawienia ekranu pod różnym kątem;
  • różne rozmiary, które umożliwiają dobór uchwytu do wymiarów smartfona.

Rodzaje uchwytów samochodowych na telefon

Uchwyt samochodowy na telefon może być mocowany do różnych elementów w kokpicie. Wybierz taki, który możliwie najbardziej odpowiada Twoim indywidualnym preferencjom.

  • Uchwyt do telefonu samochodowy z przyssawką na szybę – jest łatwy w montażu, a także gwarantuje wysoką stabilność i dużą swobodę regulacji. Dużą zaletą jest niewielka odległość od szyby, co znacznie poprawia bezpieczeństwo, ponieważ kierowca może zerkać na ekran bez odrywania wzroku od drogi.
  • Uchwyty mocowane na kratce nawiewu – ich dużą zaletą jest łatwość dostępu do smartfona. Urządzenie znajduje się w zasięgu ręki, dzięki czemu nie musisz znacząco zmieniać pozycji podczas jego obsługi.
  • Uchwyty na telefon mocowane do deski rozdzielczej – ich montaż jest wygodny i szybki. Ogromną zaletą jest dowolność umiejscowienia uchwytu i smartfona.
  • Uchwyt na macie antypoślizgowej – to rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie chcą używać naklejek i przyssawek lub ryzykować uszkodzenia kratki wentylacyjnej. Matę możesz umiejscowić na dowolnym fragmencie deski rozdzielczej.

Nie warto ryzykować, że telefon leżący luzem na desce lub przy zegarach spadnie i uszkodzi się lub też wyrządzi krzywdę Tobie lub któremuś z pasażerów. Jeśli używasz smartfonu podczas jazdy, zapewnij sobie bezpieczeństwie korzystając ze sprawdzonych uchwytów.