Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Codzienna jazda autem może stać się jeszcze przyjemniejsza, gdy zaczniemy korzystać z maty antypoślizgowej do samochodu. To bardzo niepozorne akcesorium pozwoli nam zapomnieć o irytującym przesuwaniu się przedmiotów, położonych na desce rozdzielczej. Uchroni ona je także, podczas gwałtownego skrętu czy hamowania. Bez obaw możemy na niej położyć chociażby smartfona, klucze do domu, okulary itp. Jej montaż jest naprawdę prosty i może zostać zastosowana w wielu miejscach pojazdu np. we wnęce podłokietnika, aby umieszczone w niej przedmioty nie przesuwały się i były dodatkowo zabezpieczone.

 

Możliwości maty antypoślizgowej do auta

Maty wykonane są z tworzywa sztucznego o trwałych właściwościach antypoślizgowych. Ich struktura bez problemu utrzymuje nawet nieco cięższe przedmioty. Posiada wysokie właściwości eksploatacyjne zapewniające trwałość i długi okres użytkowania. Raz użyte okażą się niezbędnym akcesorium każdego kierowcy. Mata antypoślizgowa na desce rozdzielczej doskonale wtapia się w otoczenie, dzięki czemu nie będzie rzucać się w oczy, a zawsze będzie obok, gdy będziemy chcieli z niej skorzystać

 

Maty antypoślizgowe do samochodu w sklepie Teleakcesoria.com

W naszym sklepie znajdziecie maty antypoślizgowe w rozmiarach 14.5 x 7.5 cm oraz 14.5 x 9 cm, na których zmieszczą się praktycznie wszystkie przedmioty codziennego użytku zabierane do samochodu. Są bardzo wytrzymałe i odporne, dzięki czemu posłużą nam naprawdę długi czas. Aktualnie w ofercie znajdują się modele transparentne oraz czarne, które świetnie uzupełnią wnętrze auta, zapewniając bezpieczeństwo zarówno dla rzeczy na nich umieszczonych, jak i dla kierowcy w czasie gwałtownego skrętu czy hamowania.