iphone11-2

Jakie akcesoria do iPhone 11 wybrać? – część 1 Zostaw komentarz

Najnowszy model telefonu od firmy Apple cieszy się dużą popularnością. W końcu każda premiera ich smartfonów wiąże się z ekscytacją fanów i potencjalnych klientów. Nic dziwnego, za każdym razem potrafią nas czymś zaskoczyć.


Iphon 11 miał swoją premierę w III kwartale 2019 roku. Na jego pokładzie znajdziemy jedyny w swoim rodzaju procesor Apple A13 bionic. Został on zarezerwowany póki co tylko i wyłącznie dla tego modelu. Jeśli wierzyć rankingom to przegania on najnowsze snapdragony czy inne firmy. Musimy pamiętać jednak, iż Iphony działają sprawniej poprzez swoją świetną optymalizację. Jest to dość zamknięty system, przez co o wiele łatwiej go aktualizować i przyspieszyć jego pracę. To właśnie dzięki temu 4 GB pamięci RAM jest wystarczające dla smartfonów z logiem nadgryzionego jabłka.


Wersję 128 GB możemy znaleźć już poniżej 4000zł. Niby nie dużo jak na tak ceniącą się markę. Jednak patrząc na modele innych firm jest to wysoki budżet. W zamian otrzymujemy urządzenie jedyne w swoim rodzaju, którego nie oferuje nikt inny. Celując w tak drogie produkty nie możemy zapomnieć o dodatkowych akcesoriach. Nie tylko pomogą nam w ułatwieniu użytkowania, ale także zabezpieczą naszego smartfona. W dzisiejszym artykule omówimy 4 podstawowe z nich, które każdy z nas powinien zakupić.

 

Uchwyt samochodowy

Niezastąpione akcesorium dla każdego z posiadaczy IPhona 11. Uchwyt samochodowy pomaga nam przy używaniu telefonu w czasie jazdy. Nie musimy martwić się ciągłym wkładaniem i wyjmowaniem urządzenia. Wystarczy zamontować go w uchwycie, a następnie dobrać odpowiednią dla wzroku pozycję. Sprawdzając na mapach trasę, puszczając muzykę czy odbierając połączenie nie będziemy musieli odwracać swojej uwagi. Najlepiej montować go na szybie, dzięki czemu będziemy mogli szybko zerknąć na niego, a jednocześnie widzieć drogę. Jest to wyjątkowo funkcjonalne akcesorium. Nie może go zabraknąć, gdy wybierzemy się na przejażdżkę lub dłuższą trasę.

Kabel do Iphone

Jednak nasz telefon ma swoje ograniczenia. Między innymi jest nią bateria. Ciągłe używanie danych komórkowych, map, odtwarzacza muzyki i tym podobnych szybko może ją wyczerpać. Choć większość posiada ładowarki samochodowe, to nie każdy ma kabel do naszego Iphona. Warto go zakupić osobno, poza samą ładowarką. Zajmuje mało miejsca a przy tym pomoże nam w wielu sytuacjach. Nawet w komunikacji miejskiej są dostępne wejścia USB, dzięki którym naładujemy naszego smartfona. Wystarczy sam kabel, który wrzucimy do kieszeni, plecaka czy torebki. Znajdziemy masę zastosowań dla nich, przez co będą naprawdę pomocne. Nie jest to drogie rozwiązanie, więc każdy z nas może sobie na nie pozwolić. Osobny kabel uchroni nas przed zniszczeniem tego od ładowarki. A to właśnie jego będziemy z pewnością potrzebować na co dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *