słuchawki do iphone

Jak wybrać słuchawki do Iphone? Zostaw komentarz

Muzyka od pokoleń jest nieodzownym elementem życia każdego z nas. Wszyscy jej słuchają, a dla wielu jest czymś wyjątkowym. W końcu co innego zrelaksuje nas tak dobrze po ciężkim dniu. Dzięki niej możemy oderwać się na chwilę od naszej rzeczywistości. Gust muzyczny jest indywidualną kwestią i nie każdemu musi podobać się nasz rodzaj utworów. Lecz muzyka łączy każdego, kto chce odprężyć się przy swojej ulubionej piosence, wykonawcy czy zespole.

Jednak by jej słuchać potrzebujemy urządzenia z nagłośnieniem lub słuchawek. Telefon sam w sobie pozwala nam puszczać dowolne utwory, ale nie będzie on użyteczny w przestrzeni publicznej jak i w momentach, gdy musimy się skupić i lekko zamknąć w myślach. Właśnie do takich celów stworzono słuchawki, które w tym momencie są podstawowym akcesorium każdego posiadacza smartfona. Jednak słuchawki słuchawkom nie równe, a szczególnie dla posiadaczy Iphone.

Czym różnią się słuchawki Iphone od zwykłych modeli?

Telefony Apple nie posiadają standardowych złącz, za pomocą których możemy podpiąć słuchawki. Większość aktualnych smartfonów posiada złącze jack 3.5mm, które pozwala przesyłać audio w formacie stereo do naszych słuchawek. Iphone 7, 8, X i wszystkie nowsze modele zastąpiły go złączem lightning. Pozwala ono zarówno ładować smartfona, jak i podpiąć pod niego słuchawki. Jednak to rozwiązanie znacznie zawęziło ofertę i możliwości zakupu popularnych modeli, nie posiadających tego złącza.


Przewodowe słuchawki do Iphone

Myśląc o zakupie nowych, oryginalnych słuchawek do Iphone 7, 8, X i lepszych modeli, musimy mieć na uwadze wysokie ceny. Apple przyzwyczaił nas do swoich kwot, jakie przyszło nam płacić za wszelakie akcesoria od tej firmy. Jednak nadrabia on jakością wykonania i możliwościami technologicznymi.

Najbardziej znanym modelem są słuchawki przewodowe EarPods, które znajdziemy już w cenie około 100 złotych, z oryginalnej strony Apple. Choć podstawowe, to zostały wykonane bardzo starannie, a puszczane z nich piosenki doskonale odzwierciedlą barwę i tony muzyki.

Warto rozpatrzyć jednak zakup innych słuchawek, niż oryginały. Za dużo niższą kwotę możemy kupić douszne Ear Pods lightning do Iphone, które nie odbiegają znacznie od ich pierwowzoru, a kosztują zaledwie 39.99. Za tą cenę dostajemy doskonale dopasowane słuchawki, w których puszczana muzyka zapewni nam niepowtarzalne doznania.


Słuchawki bezprzewodowe – Iphone

Choć złącze lightning jest dość uniwersalnym i wygodnym rozwiązaniem, to niezbyt praktycznym w codziennym użytkowaniu. Szczególnie odczujemy to, gdy potrzebujemy podpiąć naszego Iphone do ładowarki sieciowej czy komputera, a jednocześnie chcemy posłuchać muzyki. Z pomocą przychodzą nam bezprzewodowe słuchawki do Iphone.

Są niewielkich rozmiarów i mieszczą się do każdej kieszeni. Chowamy je i ładujemy w malutkim etui, które pełni rolę power banka dla słuchawek. Po jednej sesji ładowania etui, możemy napełnić baterię w naszych słuchawkach kilkukrotnie. To bardzo przydatne rozwiązanie, gdyż nie musimy martwić się o stan naładowania. Wystarczy pamiętać, aby przechowywać je w odpowiednim, wskazanym do tego miejscu.

Oryginalne wersje bezprzewodowe mogą sięgać nawet 1500 złotych. To naprawdę wiele, szczególnie gdy za tą samą cenę możemy kupić nowszy model Iphone. Nie każdy pozwoli sobie na taką przyjemność, lecz każdy może z niej skorzystać. Wystarczy wybrać tańsze odpowiedniki, czyli słuchawki bluetooth TWS i11. Ich ergonomiczny, dopasowany kształt i pojemna bateria w etui pozwolą bez przeszkód cieszyć się muzyką na co dzień. Wytrzymują one w trybie czuwania nawet 100 h. Kosztują zaledwie 79.99 złotych, co w porównaniu do pierwowzoru jest ogromną różnicą. Dźwięk, jak i możliwości tych słuchawek całkowicie rekompensują cenę zakupu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *